ادمین اینستاگرام کیست؟

اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه به یکی ازمحبوب ترین شبکه های ارتباط مجازی دنیا تبدیل شده است , که در جهان حدود هفت میلیارد کاربر در آن اکانت یا حساب کاربری دارند. اینستاگرام جزء شبکه های اجتماعی پرطرفداری است که برای ورود به آن محدودیت سنی وجود ندارد و هر شخص تنها با داشتن گوشی هوشمند خود و دسترسی به اینترنت برای خود میتواند یک حساب کاربری یا پروفایل بسازد. جهت ساخت پیج بیزینسی برای کسب درآمد و رشد آن به ادمین اینستاگرام برای مدیریت و ارائه  استراتژی برای رشد و پیشرفت دارید

از قابلیت های این شبکه اجتماعی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اشتراک گذاری عکس یا فیلم مورد نظر به صورت پست یا استوری، گذاشتن لایو زنده(پخش زنده محتوایی که میخواهید)، اطلاع رسانی محصولات و تخفیف ها و اخبار به مخاطبان و انتشار مطالب به صورت کپشن و استفاده از هشتگ ها و سرچ محتوایی که میخواهید مخاطبان بهره مند شوند.
اما امروزه با اوج گرفتن محبوبیت این شبکه اجتماعی بدلیل قابلیت های آن، عرصه های شغلی مختلفی در اینستاگرام ایجاد شده است.
مشاغلی همچون تولید و ارائه محتوای مختلف در صفحات اینستاگرامی  توسط اکانت ها و ادمین اینستاگرام ها , بلاگری در عرصه های مختلف , فروش محصولات مختلف در صفحات اینستاگرامی , مدیریت پیج یا ادمین اینستاگرام و انواع مشاغل دیگر، که با یک سرچ کوچک در اینستاگرام میتوانید انواع آن را مشاهده کنید.

 ادمین اینستاگرام کیست و عمده وظایف او چیست؟

ادمین اینستاگرام به مدیریت پیج های اینستاگرامی گفته می شود. ادمین اینستاگرام وظیفه انتشار محتوای متنی و تصویری یا ویدئو را بصورت پست و استوری دارد و وظایف دیگری همچون  تبلیغات، پاسخگویی کامنت و دایرکت و .. دارد.

ادمینی اینستاگرام جزو مشاغل جدید در حوضه دیجیتال مارکتینگ می باشد. موفقیت افراد در ادمینی اینستاگرام به میزان تجربه و مهارت های کلیدی فرد در شناخت اینستاگرام و میزان آشنایی آن به الگوریتم اینستا دارد.

ادمین اینستاگرام وظایف مهمی دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم؛ ولی مهم ترین وظیفه مهم ادمین اینستا شکل دهی درست و هدفمند به پیج و ارائه مطالب مفید و جدید حول محوری که کارفرما میخواهد است

وظایف اصلی یک ادمین اینستاگرام 

شما برای ارائه محتوای قوی و مناسب،انتشار عکس و فیلم های با کیفیت و حرفه ای و محتوای متنی پر بار، در صفحه ی خود قطعا نیاز به یک ادمین اینستاگرام حرفه ای و با تجربه دارید .

این موارد از وظایف اصلی یک ادمین اینستاگرام میباشد؛ که هرفرد برای استخدام یک شخص ادمین اینستاگرام برای پیج خود باید ازتوانایی هایی همچون این موارد اطمینان حاصل کند.

جهت آشنایی با سایر وظایف ادمین اینستاگرام به اصل مقاله رجوع کنید.

admin-instagram-duty

چرا فورس 

شرکت فورس با 20 سال سابقه کاری در زمینه فعالیت های مجازی و دیجیتال مارکتینگ و داشتن تیم حرفه ای وقوی این اطمینان را به مخاطبین خود میدهد تا در بازده زمانی مشخص به نتیجه دلخواه و مد نظر خود برسند.
اگر شما به دنبال پیدا کردن یک ادمین اینستاگرام حرفه ای برای پیج خود هستید؛ با کمی سرچ و مطالعه در سایت ما و دیدن نمونه کار های انجام شده میتوانید معیار خودتان را نسبت به خدمات ما بسنجید.

کافیست با ما تماس بگیرید و بهتر از کنون شوید.         

 حقوق یک ادمین اینستاگرام چقدر است؟

admin-instagram-salary

در قسمت قبل از مفهوم کلی ادمین اینستاگرام تا عمده وظایف اصلی یک ادمین اینستاگرام صحبت کردیم و حال به مقدار حقوق دریافتی یک ادمین می پردازیم.
حقوق شخص ادمین اینستاگرام بستگی به نوع مهارت و توانایی ،خدمات ارائه شده و سطح انتظارات و خواسته های شخص صاحب پیج دارد؛ که بسته به میزان ساعاتی که در طول روز جهت تولید محتوا مناسب و ارائه مطالب مفید با محور پیج و میزان کیفیت و مهارتی که در ادیت عکس فیلم ها انجام میشود, و دیگر وظایفی که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم است.
شخص صاحب پیج باید با در نظر گرفتن کامل از انتظارات خود حقوق ادمین اینستاگرام را در نظر بگیرد؛ اما به طور کلی حقوق یک ادمین اینستاگرام از ماهیانه 800 هزار تومان تا 6 میلیون تومان میباشد.

داشتن یک ادمین اینستاگرام حرفه ای

 اگر ادمین اینستاگرام حرفه ای داشته باشید؛ پیج شما  رشد می کند و شاهد بالارفتن درآمد و سود خود هستید.  ادمین اینستاگرام حرفه ای تمامی مراحل اعتماد سازی و تعامل سالم و مناسب با مخاطبان شما می گیرد و در نهایت باعث رشد پیج می شود.
اگر پیج شما ارائه محتوا می باشد میتوانید با جذب فالوور هدفمند و تولید محتوا ی مناسب و جذاب کار های تبلیغاتی ومعرفی پیج های معتبر را به عنوان تبلیغات به دست بگیرید و با هر تبلیغ در امد خوبی از پیج به دست بیارید.
اگر پیج شما فروش محصولات است با عکس های حرفه ای و ادیت های مناسب از محصولات برای جذب مشتری و راهکار های خلاقانه فروش پیج را چند برابر کنید و حتی ازتبلیغات پیج های پیشنهادی نیز کسب درامد کنید و هزینه ای که برای ادمین اینستاگرام کردید را چند برابر به دست می اورید.
اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوبی است که به راحتی می توانید در حجم زیاد در کسب و کار ازش استفاده کنید و داشتن یک ادمین اینستاگرام حرفه ای به شما این فرصت را می دهد تا به کسب و کار خودتون رونق بدهید.
با استفاده درست از این فرصت و به روز شدن با دنیای مجازی می توانید خیلی راحت پول در بیارید و با کمترین هزینه ای که روی پیجتون صرف می کنید به سرمایه گذاری بلند مدت برسید.

در صورتی که بخواید یک ادمین اینستاگرام برای خود استخدام کنید و از توانایی های فرد ادمین مطمئن شوید؛ باید از مهارت های علمی و تجربی فرد و میزان آشنایی با علم مجازی و الگوریتم های اینستاگرام آگاه شوید.

یکی ازترس هایی که صاحبان پیج در استخدام ادمین برای خود دارند ترس ازدست رفتن اطلاعات و هک شدن پیج بعد از دادن پسورد است.  اگر شما با شرکت های مربوط به این حوضه و اینستاگرام مارکتینگ کار کنید ، شرکت ها موظف هستند با شما قرار داد کتبی و مشخص شده ببندند.

حوضه دیجیتال مارکتینگ که یکی از شاخه های آن اینستاگرام مارکتینگ است. این امکان را به شما میدهد تا ازشرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند ، یک ادمین اینستاگرام خوب و حرفه ای متناسب با توانایی هایی که میخواهید و هزینه در نظر دارید پیدا کنید.

 یک شخص به تنهایی تخصص و مهارت لازم برای اداره همه امور پیج را ندارد و نیاز به مشاوره سایر همکارانش دارد که در شرکت به راحتی می تواند از تجربیات همکارانش استفاده کند.

دوم اینکه اگر شخص بنا به هر دلیلی قادر به ادامه همکاری نباشد؛ پیج شما تا یافتن ادمین جدید غیرفعال می ماند؛در صورتی که در شرکت به راحتی یکنفر جایگزین می شود.

 

force-acardeon

اما فورس

شرکت فورس با سابقه کاری طولانی در حوضه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت و اپلیکیشن جزء بهترین شرکت های این زمینه در بازار رقابتی امروزه است.
تیم قوی فورس در بخش های مختلف از جمله اینستاگرام مارکتینگ این امکان را به شما میدهد؛ تا با خیالی آسوده و اطمینان از کار حرفه ای پیج محتوا یا فروش خود را به ما بسپارید و در کمترین زمان شاهد تغییرات و رشد رسریع پیج خودتان باشد.
تیم فورس با پشتیبانی 16 ساعته بر پیج های اینستاگرامی تحت پوشش خود و داشتن تیم قوی نویسندگی محتوا و کپشن نویسی مفهومی و مفید بر روی پست های پیج ایده های خلاقانه و جذب فالوور هدف و بسیاری موارد دیگر این فرصت را به شما میدهد تا با کمترین هزینه و بهترین تعرفه ها یک ادمین اینستاگرام حرفه ای استخدام کنید.
پکیج هایی که در شرکت فورس برای مخاطبینی که به دنبال ادمین اینستاگرام هستند ارائه میشود؛ از پایه ترین مبالغ شروع میشود و بهترین عملکرد را برای پیج شما ارئه میدهد.

برای مشاهده پکیج های فورس اینجا کلیک کنید.

 

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو