درباره ما

درباره ما

ما معجون ۲۰ سال تجربه خدمات فضای مجازی همراه با آخرین فناوری ها را برای شما فراهم آورده ایم

ترکیبی که موفقیت شما را تضمین می کند.

هرچند ابزارهای دیجیتال مارکتینگ عمر زیادی ندارند، اما فورس برای غلبه به اصلی ترین دلیل شکست کمپین های دیجیتال مارکتینگ با نگاهی ۳۶۰ درجه تجربه ۲۰ ساله موسسین خود را در کنار دانش مدیریت کسب و کار در حوزه های مختلف از جمله برندینگ و مارکتینگ را با استفاده از آخرین متدها برای شما به ارمغان آورده است. شما راه موفقیت آسان تر را با فورس تجربه خواهید کرد.

چرا انتخاب فورس

هرآنچه برای بهبودی کسب و کار شما لازم است.

null

گارانتی بازگشت وجه

با آماده سازی بهترین مشاورین، متخصصین، ابزارها و روش ها، از کیفیت خدمات خود اطمینان داریم. از این رو افتخار داریم برای اولین بار در ایران رسیدن به اهداف تضمین شده شما را در زمان قرارداد تضمین نماییم. این تضمین تمایز فورس از موسساتی است که شما را صرفا به انجام تعداد خدمت جزیره ای دعوت می کند.

null

سوابق درخشان

بهره مندی از تجارب با ارزش ترین سطح فناوری اطلاعات ایران، در مجامع دولتی، خصوصی و صنفی در ۲۰ سال حضور در صنعت فناوری اطلاعات، رضایت مشتریان را اصلی ترین هدف سازمان ما قرار داده است. از این رو افتخار همکاری با سازمان های برتری را یافته ایم که به بهترین سرمایه بدل شده اند.

null

نگاه ۳۶۰ درجه

وجود کلیه خدمات یکپارچه از مرحله برنامه ریزی استراتژیک با اجرای آن، همسویی با برنامه برندینگ سازمان و تدوین برنامه منطبق با آن، خدمات اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ در گستره ای از ابعاد و پایش کمپین ها و در نهایت ارائه آموزش های لازم، فورس را به تنها نقطه تماس ما با دنیای دیجیتال بدل می نماید.

معجونی از تجربه و جوانی

سرمایه انسانی مهمترین رکن موفقیت فورس است.این ترکیب تکرار نشدنی به جای سعی و خطا شما را سریع تر، کم هزینه تر و هدف مند تر به آنچه لازم است هدایت می کند.

کارمند فورس

کارمند فورس

کارمند فورس

کارمند فورس

null

افتخارات

فورس با بهره گیری از تجارب شرکت مادر خود فراکارانت کلکسیون کاملی از افتخارات ۲۰ سال حضور در با ارزش ترین سطح فناوری اطلاعات ایران را بر سینه دارد.

null

تحقیق و توسعه

دانش دیجیتال مارکتینگ برلبه فناوری است و دائما در حال تغییر و تحول است. الزام اصلی موفقیت اطلاع و بهره مندی از آخرین فناوری ها و حتی نقش آفرین در تدوین آن ها است. تحقیق و توسعه بخش مهمی از فورس است.

null

متناسب سازی برای ایران

فرهنگ ایرانی، فرهنگ سبک و کارهای ایرانی، شرایط حاکم بر اقتصاد دیجیتال مارکتینگ ایرانی را به یک فناوری منحصر به فرد بدل می کند. در فورس شما نسخه ایرانی دیجیتال مارکتینگ را مشاهده خواهید کرد.

برای ارتباط با ما از طریق راه های مختلف به تماس با ما مراجعه کنید.

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو