عکاسی 360 درجه

عکاسی 360 درجه- تور مجازی- حقیقت مجازی

اولین بار که عکاسی 360 درجه  را برای تولید محتوا تصویری انجام دادیم، 15 سال پیش برای تولید یک عکس 360 درجه از یک خودرو و یک اتوبوس بود. که می شد با استفاده از نرم افزار مربوطه در محیط وب سایت به راحتی با موس محصول را چرخاند و زوایای مختلف آن را دید.

امروزه ایجاد تورهای مجازی با به کارگیری قابلیت ممکن برای ساخت تصاویر جذاب و مشابه واقعی یا حقیقت مجازی چه به صورت سه بعدی  با استفاده از تجهیزات لازم مشاهده ، چه به صورت عادی قابل مشاهده در وب سایت به یک ابزار مهم تولید محتوا برای معرفی فضاها و امکانات فیزیکی یک محیط یا کسب و کار شده است.

این نوع عکاسی اگر درست انجام شود می تواند موجب شود شما احساس کنید در همان محیط حضور دارید و این کار برای افرادی که تمایل دارند در وقت خود برای بازدید از یک مکان صرفه جویی کنند بسیار جذاب است، و یکی از عوامل مهم افزایش ux یا تجربه کاربری برای کسب و کارهای با ویژگی نیاز به مشاهده محیط فیزیکی می باشد.
ایده های خلاقانه فورس در ایجاد ارتباط این محیط های مختلف در هنگام عکاسی و ایجاد ارتباطات منطقی و طبیعی تر بین فضاها می تواند جذابیت این نوع تولید محتوای تصویری را افزایش دهد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه عکاسی 360 درجه یا تور مجازی

null

تخصص و تجربه عکاسی

null

کیفیت دوربین ولنز

null

نور محیط

null

شرایط محیطی

پس از تولید عکس با کیفیت ابزار نمایش آن در محیط وب از اهمیت ویژه ای برخوردار است، استفاده از ابزارهای عادی و معمولی ممکن است به دلیل کندی ضمن نیاز به منابع بالاتر در سرور میزبانی و سرعت اینترنت بالاتر حس خوب مخاطب یا همان ux را کاهش دهد از این رو انتخاب نرم افزار صحیح می تواند اهمیت بسیار بالایی در این مرحله داشته باشد که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای را که امروز تعداد آن کمتر از انگشتان یک دست شده است را افزایش دهد. توصیه فورس استفاده از خدمات تخصصی طراحی سایت و برنامه نویسی سایت karait.com است.

اهمیت سرور میزبانی در سرعت پاسخگویی به نیاز کاربران و همچنین سئو شدن محتوا نباید فراموش شود چرا که بهترین محتوای تصویری و طراحی سایت اگر به سرور حرفه ای میزبانی وب متصل نباشد نتیجه مطلوب را برای شما ایجاد نخواهد کرد و توصیه فورس استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای karahost.com است، که تمرکز خود را بر ارائه خدمات حرفه ای سرورهای میزبانی وب دارد.

نمونه کارها

sample83

عکاسی از محیط

sample83

عکاسی موضوعی

sample83

تور مجازی

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو