تولید محتوا متنی

در این مقاله با هم به مرور تولید محتوا متنی و روش های تولید محتوا بر  پایه سئو می پردازیم، تولید محتوا انواع مختلف دارد از جمله محتوا متنی و تصویری که می توانید برای مشاهده اطلاعات کامل تری از محتوا سایت و شبکه های اجتماعی به سایت فورس مراجعه نمایید و مقالات مختلف در این زمینه را مطالعه کنید.

تولید محتوا متنی چیست؟

امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا متنی با کیفیت است

محتوا همان چیزی است که هر روز با ان سر و کار داریم؛ از محتوای پست های اینستاگرامی گرفته تا مقاله های وبسایت ها ، پادکست ها، ویدئو وکتاب های الکترونیک یا هر چیز مشابه دیگر. به هر چیزی که برای انسان قابل درک است و به طور کلی در بستر کانال های دیجیتال یا غیره دیجیتال قابل انتشار هستند محتوا گفته میشود. به ترکیب واژگان و ایجاد یک پیام و انتقال آن به مخاطب هدف محتوا متنی گفته می شود. شما برای فروش محصول یا نشان دادن خدمات خود به جامعه هدفتون باید بتوانید؛ در زمان خیلی کم با یک استراتژی محتوای قوی در شبکه اجتماعی، مخاطبین خودتون را جذب کنید.

هنگامی که شما یک وب سایت برای کسب و کارتان راه اندازی می کنید باید به این نکات توجه داشته باشید که بدون درج محتوا در سایت نمی توانید انتظار بازدید زیاد را داشته باشید . علاوه بر این محتوای ارائه شده در سایت باید دارای مطالب گیرا و جذاب برای مخاطبین باشد تا به سمت کسب و کار و خدمات شما کشیده شوند.

 

روش های تولید محتوا متنی بر پایه سئو

key-word

کلمات کلیدی

لیستی از کلمات کلیدی که میخواهید بر روی آنها برنامه ریزی کنید را بنویسید، درباره کلمات کلیدی خاص یا یک موضوع مشخص در کسب و کار و تخصص خودتان بنویسید.

حتی میتوانید برای دریافت ایده و دانستن کلمات و عبارت های مربوط که بیشترین جستجو را داشته اند از گوگل کمک بگیرید.

داشتن ایده برای تولید محتوا

 شما باید موضوع وبسایت و مقالات خود را تعیین کرده و بر اساس آنها شروع به تولید ایده و موضوع کنید.

عنوان گیرا و جذاب برای محتوای خود بنویسید

دست کم گرفتن عنوان محتوا متنی یکی از بزرگترین اشتباهات در تولید محتوا است. از عنوان های تکراری استفاده نکنید. به صورت هوشمندانه یک عنوان جدید حاوی عبارت کلیدی یا عبارت مهم را به کار بگیرید تا مخاطبین بیشتری جذب کنید.

 

همیشه قبل  از تولید محتوا سایت های رقبای خود را چک کنید

با برسی وبسایت های رقبا و فهمیدن کم و کاستی هایی که در مطالب  آنها وجود دارد  و بررسی نقاط ضعف محتوای ارائه شده؛ میتوانید با اشاره به موضوعات جا مانده در تولید محتوای موفق برای خود  استفاده کنید  تا مخاطبین بیشتری دریافت کنید.

 

به موضوعات جزئی بپردازید

از دیگر مشکلات وبسایت ها پرداختن به موضوعات اصلی میباشد،اگر شما به مسآله تخصصی میپردازید؛ سعی کنید تمام اطلاعات و مسائل جزئی آن را بیان کنید. توجه به جزئیات مهم باعث تمایز شما از دیگر وبسایت ها میشود.

 

مخالف دیگران بنویسید

به جای تولید محتوا بر نقش های مفید یا ویژگی های خوب یک موضوع، از ضرر های آن بنویسید؛ این تمایز نشان دهنده نکاتی است که شما به آن توجه دارید اما دیگران توجهی نمیکنند. (به این روش تکنیک خوانده شدن مقاله می گویند)

شرکت فورس با 20 سال سابقه درخشان در حوزه دیجیتال مارکتینک

 داشتن تیم قوی در ارائه تولید محتوا متنی، محتوای تصویری ، محتوای صوتی ، موشن گرافی ، عکاسی 360 درجه و خدمات دیگر در زمینه ارائه تولید محتوا برای شما مخاطبین عزیز امکان لمس تجربه ای عالی و جدید با بهترین کیفیت و عملکرد را فراهم می کند.تعرفه تولید محتوا


02123087

مقالات آموزشی تولید کنید

مردم زمان زیادی را برای یافتن سوال “چگونه و چطور” صرف میکنند، پس همیشه از مقالات آموزشی برای رفع این سوالات استفاده کنید.

 

تمام تاریخچه و راز های کار خود را بنویسید

هر کار برای خود تاریخچه  و افسانه ها و راز های زیادی دارد، شما باید بتوانید  اطلاعات درست و تاریخچه ای کامل از کسب کار خود رابرای مخاطبین بیان کنید.

 

 استفاده درست از کلمات کلیدی

کلمات کلیدی تآثیر ویژه ای در رتبه وبسایت شما دارد شما با بیشتر نشان دادن کلمات کلیدی نمی توانید شانس بالا رفتن رتبه سایت خود را افزایش دهید. متوسط استفاده از هر کلمه 2 الی 3 درصد از کل کلمات در یک مقاله می باشد. 

از بهترین مقالات دیگر وبسایت ها استفاده کنید

از بهترین مقالات  دیگر وبسایت های نویسندگان تخصصی  استفاده کنید.از مقاله نویسان و با ذکر منبع در بخش مقالات خود به صورت هفتگی یا ماهانه استفاده کنید، این کار باعث لینکدهی به سایت شما می شود و ترافیک  وبسایت شما بالا میرود.

content-producer

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با تیم مشاوره رایگان 24 ساعته فورس ارتباط برقرار کنید تا بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب را برای تولید محتوای سایت خود داشته باشید.

برای ارتباط با فورس اینجا کلیک کنید.

برای طراحی سایت نیاز به کمک دارید؟

سلام خوش آمدید!
برای ارائه خدمات بهتر در زمینه طراحی سایت و سئو مشاوران ما در واتس اپ در خدمت شما هستند.

منو